Продукція > L-COM > HG2458-15XP
HG2458-15XP
HG2458-15XP L-com
Виробник: L-com
Description: ANTFLAT PNL 2.4/5GHZ 12/15DBI
Packaging: Bag
Mounting Type: Mast Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.85GHz
Applications: 802.11a/b/g/n/ac, WLAN
Gain: 13dBi, 15dBi
Termination: N Type Female (2)
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Flat Panel
Height (Max): 0.980" (24.89mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.375GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 25 W