Продукція > L-COM > HG2458-20P
HG2458-20P L-Com
ds_HG2458-20P.pdf
Виробник: L-Com
2.4/5.8 GHz 17/20 dBi Flat Panel Antenna
на замовлення 86 шт:
Написати відгук
Description: ANTPANEL 2.4/5.8GHZ 20DBI, Packaging: Bag, Mounting Type: Mast Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.875GHz, Applications: 802.11a/b/g, ISM, Wi-Fi, Gain: 17dBi, 20dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Flat Panel, Height (Max): 1.000" (25.40mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.512GHz, RF Family/Standard: General ISM, WiFi, Power - Max: 50 W.
Інші пропозиції HG2458-20P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HG2458-20P HG2458-20P Виробник : L-com ds_HG2458-20P.pdf Description: ANTPANEL 2.4/5.8GHZ 20DBI
Packaging: Bag
Mounting Type: Mast Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.875GHz
Applications: 802.11a/b/g, ISM, Wi-Fi
Gain: 17dBi, 20dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Flat Panel
Height (Max): 1.000" (25.40mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.512GHz
RF Family/Standard: General ISM, WiFi
Power - Max: 50 W