Продукція > L-COM > HG2458-2PU-100IPEX
HG2458-2PU-100IPEX L-Com
Виробник: L-Com
HG2458-2PU-100IPEX
на замовлення 186 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 76
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT PCB 2400/5200-5800MHZ 2.5DBI, Packaging: Bag, Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 698MHz ~ 2.7GHz, Applications: WLAN, Gain: 2.5dBi, Termination: I-PEX, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 1.699GHz, RF Family/Standard: WiFi.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HG2458-2PU-100IPEX HG2458-2PU-100IPEX Виробник : L-com Description: ANT PCB 2400/5200-5800MHZ 2.5DBI
Packaging: Bag
Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 698MHz ~ 2.7GHz
Applications: WLAN
Gain: 2.5dBi
Termination: I-PEX
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 1.699GHz
RF Family/Standard: WiFi
товару немає в наявності
HG2458-2PU-100IPEX HG2458-2PU-100IPEX Виробник : L-Com Antennas ANT PCB 2400/5200-5800MHz 2.5dBi IPEX CON 66x16mm