Продукція > L-COM > HG2458RD-RSP
HG2458RD-RSP
HG2458RD-RSP L-com
HG2458RD-RSP_2D.pdf
Виробник: L-com
Description: ANTRB-DUCK 2.4/4.9/5.8GHZ 3DB
Packaging: Bag
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.35GHz, 5.73GHz ~ 5.85GHz
Applications: 802.11a/b/g, Bluetooth, ISM, Wi-Fi, WLAN
Gain: 3dBi, 3dBi, 3dBi
Termination: RP-SMA
Number of Bands: 3
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Tilt
Height (Max): 7.800" (198.12mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.13GHz, 5.79GHz
RF Family/Standard: Bluetooth, General ISM, WiFi
Power - Max: 5 W
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANTRB-DUCK 2.4/4.9/5.8GHZ 3DB, Packaging: Bag, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.35GHz, 5.73GHz ~ 5.85GHz, Applications: 802.11a/b/g, Bluetooth, ISM, Wi-Fi, WLAN, Gain: 3dBi, 3dBi, 3dBi, Termination: RP-SMA, Number of Bands: 3, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Tilt, Height (Max): 7.800" (198.12mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.13GHz, 5.79GHz, RF Family/Standard: Bluetooth, General ISM, WiFi, Power - Max: 5 W.