Продукція > L-COM > HG5158DP-18
HG5158DP-18 L-Com
ds_HG5158DP-18.pdf
Виробник: L-Com
HG5158DP-18
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5150 MHZ TO 5850 MHZ V/H DUAL PO, Packaging: Bag, Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m, Mounting Type: Mast Mount, Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.85GHz, Applications: 802.11a, ISM, WiMax, Wi-Fi, WLAN, Gain: 18dBi, Termination: N Type Female (2), Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Panel, Height (Max): 1.000" (25.40mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 5.5GHz, RF Family/Standard: General ISM, WiFi, Power - Max: 20 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HG5158DP-18 Виробник : L-Com ds_HG5158DP-18.pdf HG5158DP-18
на замовлення 57 шт:
Кількість Ціна
HG5158DP-18 HG5158DP-18 Виробник : L-com ds_HG5158DP-18.pdf Description: 5150 MHZ TO 5850 MHZ V/H DUAL PO
Packaging: Bag
Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m
Mounting Type: Mast Mount
Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.85GHz
Applications: 802.11a, ISM, WiMax, Wi-Fi, WLAN
Gain: 18dBi
Termination: N Type Female (2)
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Panel
Height (Max): 1.000" (25.40mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 5.5GHz
RF Family/Standard: General ISM, WiFi
Power - Max: 20 W
товару немає в наявності
HG5158DP-18 HG5158DP-18 Виробник : L-Com ds_HG5158DP-18.pdf Antennas 5150 MHz to 5850 MHz V/H Dual Polarization Flat Pa