HH15N3R3B500CT
HH15N3R3B500CT Walsin Technology Corporation
wtc_mlcc_hq_low_esr_hh.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Cap Ceramic 3.3pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0402 125°C Low ESR T/R
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції HH15N3R3B500CT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HH15N3R3B500CT HH15N3R3B500CT Виробник : Walsin Technology Corporation wtc_mlcc_hq_low_esr_hh.pdf Cap Ceramic 3.3pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0402 125°C Low ESR T/R