HH18N240F500CT
HH18N240F500CT Walsin Technology Corporation
wtc_mlcc_hq_low_esr_hh.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Cap Ceramic 24pF 50V C0G 1% Pad SMD 0603 125°C Low ESR T/R
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HH18N240F500CT HH18N240F500CT Виробник : Walsin Technology Corporation wtc_mlcc_hq_low_esr_hh.pdf Cap Ceramic 24pF 50V C0G 1% Pad SMD 0603 125°C Low ESR T/R
Кількість Ціна
HH18N240F500CT HH18N240F500CT Виробник : Walsin Technology Corporation WTC_MLCC_HQ_Low_ESR_HH.pdf Description: MLCC 24PF 50V NPO 0603