HH18N330G500CT
HH18N330G500CT Walsin Technology Corporation
wtc_mlcc_hq_low_esr_hh.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Cap Ceramic 33pF 50V C0G 2% Pad SMD 0603 125°C T/R
на замовлення 84000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.034" (0.87mm), Capacitance: 33 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HH18N330G500CT HH18N330G500CT Виробник : Walsin Technology Corporation wtc_mlcc_hq_low_esr_hh.pdf Cap Ceramic 33pF 50V C0G 2% Pad SMD 0603 125°C T/R
Кількість Ціна
HH18N330G500CT HH18N330G500CT Виробник : Walsin Technology Corporation WTC_MLCC_HQ_Low_ESR_HH.pdf Description: CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.034" (0.87mm)
Capacitance: 33 pF