HH18N360F500CT
HH18N360F500CT Walsin Technology Corporation
wtc_mlcc_hq_low_esr_hh.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Cap Ceramic 36pF 50V C0G 1% Pad SMD 0603 125°C Low ESR T/R
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 36PF 50V C0G/NP0 0603, Tolerance: ±1%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Capacitance: 36 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HH18N360F500CT HH18N360F500CT Виробник : Walsin Technology Corporation wtc_mlcc_hq_low_esr_hh.pdf Cap Ceramic 36pF 50V C0G 1% Pad SMD 0603 125°C Low ESR T/R
Кількість Ціна
HH18N360F500CT HH18N360F500CT Виробник : Walsin Technology Corporation WTC_MLCC_HQ_Low_ESR_HH.pdf Description: CAP CER 36PF 50V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±1%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Capacitance: 36 pF