HHM1518A3
HHM1518A3 TDK Corporation
rf_balun_hhm1518a3_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: BALUN 1.71-1.99GHZ 50/150 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 1.71GHz ~ 1.99GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 150Ohm
Insertion Loss (Max): 1.0dB
Return Loss (Min): 10dB
Phase Difference: 180° ±10°
Part Status: Active
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BALUN 1.71-1.99GHZ 50/150 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 1.71GHz ~ 1.99GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 150Ohm, Insertion Loss (Max): 1.0dB, Return Loss (Min): 10dB, Phase Difference: 180° ±10°, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 936 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount