HI1206T161R-10
HI1206T161R-10 Laird-Signal Integrity Products
hi1206t161r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 160 OHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 6A
DC Resistance (DCR) (Max): 18mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 160 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 70400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LAIRD - HI1206T161R-10 - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 160 ohm, 6 A, HI Series, 0.018 ohm, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 1.6mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.018ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 6A, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 160ohm, Produktpalette: HI Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HI1206T161R-10 HI1206T161R-10 Виробник : EZURiO 37454958140578120hi1206t161r-10.pdf Ferrite Beads High Current Chip 160Ohm 25% 100MHz 6A 0.018Ohm DCR 1206 T/R
Кількість Ціна
HI1206T161R-10 HI1206T161R-10 Виробник : LAIRD 1685743.pdf Description: LAIRD - HI1206T161R-10 - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 160 ohm, 6 A, HI Series, 0.018 ohm
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 1.6mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.018ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 6A
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 160ohm
Produktpalette: HI Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 1.6mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.018ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 6A
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 160ohm
Produktpalette: HI Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 67
HI1206T161R-10 HI1206T161R-10 Виробник : Laird Technologies hi1206t161r-10-datasheet Ferrite Beads 160ohms 100MHz 6A Monolithic 1206 SMD
Мінімальне замовлення: 20
HI1206T161R-10 HI1206T161R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products hi1206t161r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 160 OHM 1206 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 6A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 18
HI1206T161R-10 Виробник : STEWARD hi1206t161r-10-datasheet SMD
HI1206T161R-10 Виробник : Laird Technologies hi1206t161r-10-datasheet FERRITE BEAD 160 OHM 1206 1LN Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт