HI1612X560R-10
HI1612X560R-10 Laird-Signal Integrity Products
hi1612x560r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 56 OHM 1612 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1612 (4030 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.160" L x 0.120" W (4.06mm x 3.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.090" (2.28mm)
Current Rating (Max): 10A
DC Resistance (DCR) (Max): 4mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 56 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LAIRD - HI1612X560R-10 - Ferritperle, 1612 [Metrisch 4131], 56 ohm, 10 A, HI Series, 4000 µohm, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 3.05mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 4000µohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1612 [Metrisch 4131], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 10A, Produktlänge: 4.06mm, euEccn: NLR, Impedanz: 56ohm, Produktpalette: HI Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 3.05mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HI1612X560R-10 HI1612X560R-10 Виробник : LAIRD 1685741.pdf Description: LAIRD - HI1612X560R-10 - Ferritperle, 1612 [Metrisch 4131], 56 ohm, 10 A, HI Series, 4000 µohm
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 3.05mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 4000µohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1612 [Metrisch 4131]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 10A
Produktlänge: 4.06mm
euEccn: NLR
Impedanz: 56ohm
Produktpalette: HI Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 3.05mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 3.05mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 4000µohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 10A
Produktlänge: 4.06mm
euEccn: NLR
Impedanz: 56ohm
Produktpalette: HI Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 3.05mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 19
HI1612X560R-10 HI1612X560R-10 Виробник : Laird Performance Materials hi1612x560r_10_datasheet-2946946.pdf Ferrite Beads 56ohms 100MHz 10A Monolithic 1612 SMD
Мінімальне замовлення: 7
HI1612X560R-10 HI1612X560R-10 Виробник : Laird Technologies hi1612x560r-10-datasheet Ferrite Beads 56ohms 100MHz 10A Monolithic 1612 SMD
Мінімальне замовлення: 7
HI1612X560R-10 HI1612X560R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products hi1612x560r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 56 OHM 1612 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.090" (2.28mm)
Current Rating (Max): 10A
Part Status: Active
Number of Lines: 1