HI2220T101R-10
HI2220T101R-10 Laird-Signal Integrity Products
hi2220t101r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 100 OHM 2220 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2220 (5650 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.220" L x 0.200" W (5.59mm x 5.08mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.136" (3.45mm)
Current Rating (Max): 6A
DC Resistance (DCR) (Max): 6mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 22000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LAIRD - HI2220T101R-10 - Ferritperle, 2220 [Metrisch 5550], 100 ohm, 6 A, HI Series, 0.006 ohm, tariffCode: 85049011, Produkthöhe: 5.08mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.006ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 2220 [Metrisch 5550], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 6A, Produktlänge: 5.59mm, euEccn: NLR, Impedanz: 100ohm, Produktpalette: HI Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 5.08mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HI2220T101R-10 HI2220T101R-10 Виробник : LAIRD 1685727.pdf Description: LAIRD - HI2220T101R-10 - Ferritperle, 2220 [Metrisch 5550], 100 ohm, 6 A, HI Series, 0.006 ohm
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 5.08mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.006ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 2220 [Metrisch 5550]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 6A
Produktlänge: 5.59mm
euEccn: NLR
Impedanz: 100ohm
Produktpalette: HI Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 5.08mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
HI2220T101R-10 HI2220T101R-10 Виробник : Laird Performance Materials hi2220t101r_10_datasheet-2947132.pdf Ferrite Beads 100ohms 100MHz 6A Monolithic 2220 SMD
Мінімальне замовлення: 7
HI2220T101R-10 HI2220T101R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products hi2220t101r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 100 OHM 2220 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.136" (3.45mm)
Current Rating (Max): 6A
Part Status: Active
Number of Lines: 1