HIF3BAE-60PD-254R-MC Hirose Electric Co Ltd
document?clcode=&productname=&series=HIF3B&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D31668_en
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN HEADER 60POS IDC 28AWG GOLD
Features: Feed Through, Polarizing Key, Strain Relief
Packaging: Bulk
Connector Type: Header
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 28 AWG
Number of Positions: 60
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Lock/Eject Hooks
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Wire Type: Ribbon Cable
Cable Termination: IDC
Part Status: Active
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER 60POS IDC 28AWG GOLD, Features: Feed Through, Polarizing Key, Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Header, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Wire Gauge: 28 AWG, Number of Positions: 60, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Lock/Eject Hooks, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Wire Type: Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Part Status: Active, Number of Rows: 2.