HIP2100EIBZT
HIP2100EIBZT Renesas Electronics Corporation
hip2100-datasheet
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Supply: 9V ~ 14V
Input Type: Non-Inverting
High Side Voltage - Max (Bootstrap): 114 V
Supplier Device Package: 8-SOIC-EP
Rise / Fall Time (Typ): 10ns, 10ns
Channel Type: Independent
Driven Configuration: Half-Bridge
Number of Drivers: 2
Gate Type: MOSFET (N-Channel)
Logic Voltage - VIL, VIH: 4V, 7V
Current - Peak Output (Source, Sink): 2A, 2A
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 1619 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Supply: 9V ~ 14V, Input Type: Non-Inverting, High Side Voltage - Max (Bootstrap): 114 V, Supplier Device Package: 8-SOIC-EP, Rise / Fall Time (Typ): 10ns, 10ns, Channel Type: Independent, Driven Configuration: Half-Bridge, Number of Drivers: 2, Gate Type: MOSFET (N-Channel), Logic Voltage - VIL, VIH: 4V, 7V, Current - Peak Output (Source, Sink): 2A, 2A, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HIP2100EIBZT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Supply: 9V ~ 14V
Input Type: Non-Inverting
Channel Type: Independent
Number of Drivers: 2
Gate Type: MOSFET (N-Channel)
товару немає в наявності
HIP2100EIBZT HIP2100EIBZT Виробник : Renesas / Intersil REN_hip2100_DST_20010410.pdf Gate Drivers 100V H-BRDG DRVR 8LD EP