HIRK-433AP RF Solutions
Виробник: RF Solutions
Encoders, Decoders, Multiplexers & Demultiplexers Rx/Decoder AM Superhet 433MHz SIL Hybrid 5V Flash
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF RECEIVER AM 433.92MHZ 25SIP, Packaging: Bulk, Package / Case: 25-SIP Module, 19 Leads, Sensitivity: -103dBm, Mounting Type: Through Hole, Frequency: 433.92MHz, Modulation or Protocol: AM, Data Interface: PCB, Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Applications: General Purpose, Current - Receiving: 6.8mA, Antenna Connector: PCB, Surface Mount, Supplier Device Package: 25-SIP.
Інші пропозиції HIRK-433AP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HIRK-433AP HIRK-433AP Виробник : RF Solutions Description: RF RECEIVER AM 433.92MHZ 25SIP
Packaging: Bulk
Package / Case: 25-SIP Module, 19 Leads
Sensitivity: -103dBm
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 433.92MHz
Modulation or Protocol: AM
Data Interface: PCB, Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Applications: General Purpose
Current - Receiving: 6.8mA