Продукція > SAMWHA > HJ1K688M35040HA
HJ1K688M35040HA
HJ1K688M35040HA SAMWHA
HJ.pdf
Виробник: SAMWHA
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 6800uF; 80VDC; Ø35x40mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 6.8mF
Operating voltage: 80V DC
Body dimensions: Ø35x40mm
Tolerance: ±20%
Service life: 3000h
Operating temperature: max. 85°C
Manufacturer series: HJ
Height: 40mm
Diameter: 35mm
на замовлення 333 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 6800uF; 80VDC; Ø35x40mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 6.8mF, Operating voltage: 80V DC, Body dimensions: Ø35x40mm, Tolerance: ±20%, Service life: 3000h, Operating temperature: max. 85°C, Manufacturer series: HJ, Height: 40mm, Diameter: 35mm.