HJ1P050MA1R6000
HJ1P050MA1R6000 JAE Electronics
?topics_id=64826&ext_no=04&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 50POS SOLDER GOLD
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Plug
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 34-36 AWG, 36-44 AWG
Number of Positions: 50
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Contact Type: Center Strip Contact
Wire Type: Discrete or Ribbon Cable
Cable Termination: Solder
Number of Rows: 1
на замовлення 5945 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 50POS SOLDER GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Wire Gauge: 34-36 AWG, 36-44 AWG, Number of Positions: 50, Pitch: 0.016" (0.40mm), Contact Type: Center Strip Contact, Wire Type: Discrete or Ribbon Cable, Cable Termination: Solder, Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HJ1P050MA1R6000 HJ1P050MA1R6000 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=64826&ext_no=04&_lang=en Description: CONN PLUG 50POS SOLDER GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Plug
Contact Finish: Gold
Number of Positions: 50
Pitch: 0.016" (0.40mm)