HL021R1BTTR
HL021R1BTTR AVX Corporation
HL-TightTolerance.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: FIXED IND 1.1NH 345MA 99 MOHM
на замовлення 4935 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції HL021R1BTTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HL021R1BTTR HL021R1BTTR Виробник : AVX Corporation HL-TightTolerance.pdf Description: FIXED IND 1.1NH 345MA 99 MOHM
на замовлення 13 шт:
товару немає в наявності
HL021R1BTTR HL021R1BTTR Виробник : AVX HL-TightTolerance-959353.pdf Fixed Inductors 1.1nH