HL021R2BTTR
HL021R2BTTR KYOCERA AVX
HL-TightTolerance.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 1.2NH 343MA 107MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1nH
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 107mOhm Max
Q @ Freq: 24 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 16.35GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 1.2 nH
Current Rating (Amps): 343 mA
на замовлення 7257 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.2NH 343MA 107MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1nH, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 107mOhm Max, Q @ Freq: 24 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 16.35GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Inductance: 1.2 nH, Current Rating (Amps): 343 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HL021R2BTTR HL021R2BTTR Виробник : KYOCERA AVX HL_TightTolerance-3162653.pdf RF Inductors - SMD 1.2nH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
HL021R2BTTR HL021R2BTTR Виробник : AVX HL_TightTolerance-959353.pdf Fixed Inductors 1.2nH
HL021R2BTTR HL021R2BTTR Виробник : KYOCERA AVX HL-TightTolerance.pdf Description: FIXED IND 1.2NH 343MA 107MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1nH
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 24 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 1.2 nH
Current Rating (Amps): 343 mA