HL022R0BTTR
HL022R0BTTR AVX Corporation
HL-TightTolerance.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: FIXED IND 2NH 335MA 168 MOHM SMD
на замовлення 4651 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції HL022R0BTTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HL022R0BTTR HL022R0BTTR Виробник : AVX Corporation HL-TightTolerance.pdf Description: FIXED IND 2NH 335MA 168 MOHM SMD
на замовлення 13 шт:
товару немає в наявності
HL022R0BTTR HL022R0BTTR Виробник : AVX HL-TightTolerance-959353.pdf Fixed Inductors 2.0nH
товару немає в наявності
HL022R0BTTR HL022R0BTTR Виробник : KYOCERA AVX HL_TightTolerance-3162653.pdf RF Inductors - SMD 2.0nH