HL022R2BTTR
HL022R2BTTR AVX Corporation
HL-TightTolerance.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: FIXED IND 2.2NH 334MA 178 MOHM
на замовлення 4826 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції HL022R2BTTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HL022R2BTTR HL022R2BTTR Виробник : AVX Corporation HL-TightTolerance.pdf Description: FIXED IND 2.2NH 334MA 178 MOHM
на замовлення 13 шт:
товару немає в наявності
HL022R2BTTR HL022R2BTTR Виробник : AVX HL-TightTolerance-959353.pdf Fixed Inductors 2.2nH