HL022R7BTTR
HL022R7BTTR KYOCERA AVX
HL-TightTolerance.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 2.7NH 327MA 219MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1nH
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 219mOhm Max
Q @ Freq: 27 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 8.55GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 2.7 nH
Current Rating (Amps): 327 mA
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7NH 327MA 219MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1nH, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 219mOhm Max, Q @ Freq: 27 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 8.55GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Inductance: 2.7 nH, Current Rating (Amps): 327 mA.
Інші пропозиції HL022R7BTTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HL022R7BTTR HL022R7BTTR Виробник : KYOCERA AVX HL-TightTolerance.pdf Description: FIXED IND 2.7NH 327MA 219MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1nH
Type: Multilayer
Q @ Freq: 27 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 2.7 nH
Current Rating (Amps): 327 mA
HL022R7BTTR HL022R7BTTR Виробник : AVX HL-TightTolerance-959353.pdf Fixed Inductors 2.7nH