Продукція > AVX > HL023R9BTTR
HL023R9BTTR
HL023R9BTTR AVX
HL-TightTolerance-959353.pdf
Виробник: AVX
Fixed Inductors 3.9nH
на замовлення 3538 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис HL023R9BTTR AVX
Description: FIXED IND 3.9NH 314MA 294MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1nH, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 294mOhm Max, Q @ Freq: 28 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 6.5GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Inductance: 3.9 nH, Current Rating (Amps): 314 mA.
Інші пропозиції HL023R9BTTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HL023R9BTTR HL023R9BTTR Виробник : KYOCERA AVX HL-TightTolerance.pdf Description: FIXED IND 3.9NH 314MA 294MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1nH
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 294mOhm Max
Q @ Freq: 28 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 6.5GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 3.9 nH
Current Rating (Amps): 314 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1nH
Type: Multilayer
Q @ Freq: 28 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 3.9 nH
Current Rating (Amps): 314 mA