HL024R7BTTR
HL024R7BTTR KYOCERA AVX
HL_TightTolerance-3162653.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 4.7nH
на замовлення 2534 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7NH 294MA 342MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1nH, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 342mOhm Max, Q @ Freq: 29 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 5.65GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Inductance: 4.7 nH, Current Rating (Amps): 294 mA.
Інші пропозиції HL024R7BTTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HL024R7BTTR HL024R7BTTR Виробник : KYOCERA AVX Components hl-tighttolerance.pdf Inductor RF Chip Multi-Layer 0.0047uH 0.1nH 450MHz 15Q-Factor Ceramic 0.17A 0.48Ohm DCR 0402 T/R
товару немає в наявності
HL024R7BTTR HL024R7BTTR Виробник : KYOCERA AVX HL-TightTolerance.pdf Description: FIXED IND 4.7NH 294MA 342MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1nH
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 342mOhm Max
Q @ Freq: 29 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 5.65GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 294 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1nH
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 29 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 294 mA