HL028R2BTTR
HL028R2BTTR KYOCERA AVX
HL-TightTolerance.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 8.2NH 255MA 570MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1nH
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 570mOhm Max
Q @ Freq: 29 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 3.95GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
Inductance: 8.2 nH
Current Rating (Amps): 255 mA
на замовлення 6092 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2NH 255MA 570MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1nH, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 570mOhm Max, Q @ Freq: 29 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 3.95GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, Inductance: 8.2 nH, Current Rating (Amps): 255 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HL028R2BTTR HL028R2BTTR Виробник : Kyocera AVX HL_TightTolerance-3162653.pdf RF Inductors - SMD 8.2nH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
HL028R2BTTR HL028R2BTTR Виробник : KYOCERA AVX HL-TightTolerance.pdf Description: FIXED IND 8.2NH 255MA 570MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1nH
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 29 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 8.2 nH
Current Rating (Amps): 255 mA