HL2-HP-DC12V-F
HL2-HP-DC12V-F Panasonic Industrial Devices
mech_eng_hl-1075798.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Devices
General Purpose Relays 10A DPDT 12VDC PCB
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V.
Інші пропозиції HL2-HP-DC12V-F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HL2-HP-DC12V-F HL2-HP-DC12V-F Виробник : Panasonic Electric Works HL_Series_Rev_Sep_2017.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V