HLC02100HTTR
HLC02100HTTR KYOCERA AVX
HiCurrentMLO-3162747.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 10nH 3%
на замовлення 4457 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10NH 290MA 1 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±3%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 5GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Inductance: 10 nH, Current Rating (Amps): 290 mA.
Інші пропозиції HLC02100HTTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLC02100HTTR HLC02100HTTR Виробник : AVX HiCurrentMLO-1366347.pdf Fixed Inductors 10nH 3%
HLC02100HTTR HLC02100HTTR Виробник : KYOCERA AVX MLO%20High%20Current%20Inductors.pdf Description: FIXED IND 10NH 290MA 1 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±3%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 5GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 10 nH
Current Rating (Amps): 290 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±3%
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 10 nH
Current Rating (Amps): 290 mA