HLC02150HTTR
HLC02150HTTR KYOCERA AVX
MLO%20High%20Current%20Inductors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 15NH 240MA 1.2 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±3%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max
Q @ Freq: 32 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 4GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 15 nH
Current Rating (Amps): 240 mA
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - HLC02150HTTR - INDUCTOR, 15NH, 240mA, 1.2NH, 4GHZ, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.35mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 15nH, Bauart der Induktivität: Unshielded, Induktivitätstoleranz: ± 3%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [1005 Metric], DC-Widerstand, max.: 1.2ohm, Bauform - Induktivität: 0402 [1005 Metric], Eigenresonanzfrequenz: 4GHz, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Non-Magnetic, DC-Nennstrom: 240mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MLO HLC02 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 0.58mm, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLC02150HTTR HLC02150HTTR Виробник : KYOCERA AVX HiCurrentMLO-3162747.pdf RF Inductors - SMD 15nH 3%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
HLC02150HTTR HLC02150HTTR Виробник : KYOCERA AVX MLO%20High%20Current%20Inductors.pdf Description: FIXED IND 15NH 240MA 1.2 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±3%
Type: Multilayer
Q @ Freq: 32 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 15 nH
Current Rating (Amps): 240 mA
Мінімальне замовлення: 10
HLC02150HTTR HLC02150HTTR Виробник : AVX HiCurrentMLO-1366347.pdf Fixed Inductors 15nH 3%
HLC02150HTTR HLC02150HTTR Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0007921784-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - HLC02150HTTR - INDUCTOR, 15NH, 240mA, 1.2NH, 4GHZ
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.35mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 15nH
Bauart der Induktivität: Unshielded
Induktivitätstoleranz: ± 3%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [1005 Metric]
DC-Widerstand, max.: 1.2ohm
Bauform - Induktivität: 0402 [1005 Metric]
Eigenresonanzfrequenz: 4GHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Non-Magnetic
DC-Nennstrom: 240mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLO HLC02 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.58mm