HLC021R2BTTR
HLC021R2BTTR KYOCERA AVX
AVXC-S-A0007921784-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - HLC021R2BTTR - INDUCTOR, 1.2NH, 751mA, 0.11NH, 20GHZ
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.2nH
Bauart der Induktivität: Unshielded
Induktivitätstoleranz: 0
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [1005 Metric]
DC-Widerstand, max.: 0
Bauform - Induktivität: 0402 [1005 Metric]
Eigenresonanzfrequenz: 0
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Non-Magnetic
DC-Nennstrom: 751mA
Produktlänge: 0
euEccn: NLR
Produktpalette: HLC02 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 4470 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 33
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - HLC021R2BTTR - INDUCTOR, 1.2NH, 751mA, 0.11NH, 20GHZ, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0, rohsCompliant: YES, Induktivität: 1.2nH, Bauart der Induktivität: Unshielded, Induktivitätstoleranz: 0, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [1005 Metric], DC-Widerstand, max.: 0, Bauform - Induktivität: 0402 [1005 Metric], Eigenresonanzfrequenz: 0, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Non-Magnetic, DC-Nennstrom: 751mA, Produktlänge: 0, euEccn: NLR, Produktpalette: HLC02 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 0, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Інші пропозиції HLC021R2BTTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLC021R2BTTR HLC021R2BTTR Виробник : AVX HL-TightTolerance-959353.pdf Fixed Inductors 1.2nH
HLC021R2BTTR HLC021R2BTTR Виробник : KYOCERA AVX MLO%20High%20Current%20Inductors.pdf Description: FIXED IND 1.2NH 751MA 110MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1nH
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 110mOhm Max
Q @ Freq: 24 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 20GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 1.2 nH
Current Rating (Amps): 751 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1nH
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 24 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 1.2 nH
Current Rating (Amps): 751 mA