HLC021R3BTTR
HLC021R3BTTR KYOCERA AVX
AVXC-S-A0007921784-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - HLC021R3BTTR - INDUCTOR, 1.3NH, 725mA, 0.13NH, 19GHZ
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.35mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.3nH
Bauart der Induktivität: Unshielded
Induktivitätstoleranz: ± 0.1nH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [1005 Metric]
DC-Widerstand, max.: 130mohm
Bauform - Induktivität: 0402 [1005 Metric]
Eigenresonanzfrequenz: 19GHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Non-Magnetic
DC-Nennstrom: 725mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLO HLC02 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.58mm
directShipCharge: 25
на замовлення 4682 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - HLC021R3BTTR - INDUCTOR, 1.3NH, 725mA, 0.13NH, 19GHZ, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.35mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 1.3nH, Bauart der Induktivität: Unshielded, Induktivitätstoleranz: ± 0.1nH, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [1005 Metric], DC-Widerstand, max.: 130mohm, Bauform - Induktivität: 0402 [1005 Metric], Eigenresonanzfrequenz: 19GHz, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Non-Magnetic, DC-Nennstrom: 725mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MLO HLC02 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 0.58mm, directShipCharge: 25.
Інші пропозиції HLC021R3BTTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLC021R3BTTR HLC021R3BTTR Виробник : KYOCERA AVX MLO%20High%20Current%20Inductors.pdf Description: FIXED IND 1.3NH 725MA 130MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1nH
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 130mOhm Max
Q @ Freq: 25 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 19GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.3 nH
Current Rating (Amps): 725 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1nH
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 25 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 1.3 nH
Current Rating (Amps): 725 mA
товару немає в наявності
HLC021R3BTTR HLC021R3BTTR Виробник : KYOCERA AVX HiCurrentMLO-3162747.pdf RF Inductors - SMD 1.3nH