HLC021R6BTTR
HLC021R6BTTR KYOCERA AVX
MLO High Current Inductors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 1.6NH 660MA 150MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1nH
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 150mOhm Max
Q @ Freq: 25 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 18GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 1.6 nH
Current Rating (Amps): 660 mA
на замовлення 4836 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - HLC021R6BTTR - INDUCTOR, 1.6NH, 660mA, 0.15NH, 18GHZ, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0, rohsCompliant: YES, Induktivität: 1.6nH, Bauart der Induktivität: Unshielded, Induktivitätstoleranz: 0, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [1005 Metric], DC-Widerstand, max.: 0.15ohm, Bauform - Induktivität: 0402 [1005 Metric], Eigenresonanzfrequenz: 0, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Non-Magnetic, DC-Nennstrom: 660mA, Produktlänge: 0, euEccn: NLR, Produktpalette: 0, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 0, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLC021R6BTTR HLC021R6BTTR Виробник : KYOCERA AVX HiCurrentMLO-3162747.pdf RF Inductors - SMD 1.6nH
на замовлення 34 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
HLC021R6BTTR HLC021R6BTTR Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0007921784-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - HLC021R6BTTR - INDUCTOR, 1.6NH, 660mA, 0.15NH, 18GHZ
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.6nH
Bauart der Induktivität: Unshielded
Induktivitätstoleranz: 0
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [1005 Metric]
DC-Widerstand, max.: 0.15ohm
Bauform - Induktivität: 0402 [1005 Metric]
Eigenresonanzfrequenz: 0
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Non-Magnetic
DC-Nennstrom: 660mA
Produktlänge: 0
euEccn: NLR
Produktpalette: 0
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Мінімальне замовлення: 29
HLC021R6BTTR HLC021R6BTTR Виробник : AVX HiCurrentMLO-1366347.pdf Fixed Inductors 1.6nH
на замовлення 878 шт:
HLC021R6BTTR HLC021R6BTTR Виробник : KYOCERA AVX MLO High Current Inductors.pdf Description: FIXED IND 1.6NH 660MA 150MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1nH
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 25 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 1.6 nH
Current Rating (Amps): 660 mA