HLC021R8BTTR
HLC021R8BTTR KYOCERA AVX
MLO%20High%20Current%20Inductors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 1.8NH 626MA 160MOHM SM
Tolerance: ±0.1nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 160mOhm Max
Q @ Freq: 25 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 18GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 1.8 nH
Current Rating (Amps): 626 mA
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - HLC021R8BTTR - INDUCTOR, 1.8NH, 626mA, 0.16NH, 18GHZ, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.35mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 1.8nH, Bauart der Induktivität: Unshielded, Induktivitätstoleranz: ± 0.1nH, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [1005 Metric], DC-Widerstand, max.: 0.16ohm, Bauform - Induktivität: 0402 [1005 Metric], Eigenresonanzfrequenz: 18GHz, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Non-Magnetic, DC-Nennstrom: 626mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MLO HLC02 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 0.58mm, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLC021R8BTTR HLC021R8BTTR Виробник : KYOCERA AVX MLO%20High%20Current%20Inductors.pdf Description: FIXED IND 1.8NH 626MA 160MOHM SM
Tolerance: ±0.1nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 25 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 1.8 nH
Current Rating (Amps): 626 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
HLC021R8BTTR HLC021R8BTTR Виробник : KYOCERA AVX HiCurrentMLO-3162747.pdf RF Inductors - SMD 1.8nH
Мінімальне замовлення: 13
HLC021R8BTTR HLC021R8BTTR Виробник : AVX HL-TightTolerance-959353.pdf Fixed Inductors 1.8nH
HLC021R8BTTR HLC021R8BTTR Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0007921784-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - HLC021R8BTTR - INDUCTOR, 1.8NH, 626mA, 0.16NH, 18GHZ
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.35mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.8nH
Bauart der Induktivität: Unshielded
Induktivitätstoleranz: ± 0.1nH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [1005 Metric]
DC-Widerstand, max.: 0.16ohm
Bauform - Induktivität: 0402 [1005 Metric]
Eigenresonanzfrequenz: 18GHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Non-Magnetic
DC-Nennstrom: 626mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLO HLC02 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.58mm