HLC02220HTTR
HLC02220HTTR Kyocera AVX
HiCurrentMLO-3162747.pdf
Виробник: Kyocera AVX
RF Inductors - SMD 22nH 3%
на замовлення 9069 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 22NH 202MA 1.9 OHM SMD, Tolerance: ±3%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.9Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 3GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Inductance: 22 nH, Current Rating (Amps): 202 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLC02220HTTR HLC02220HTTR Виробник : KYOCERA AVX MLO%20High%20Current%20Inductors.pdf Description: FIXED IND 22NH 202MA 1.9 OHM SMD
Tolerance: ±3%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.9Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 3GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 22 nH
Current Rating (Amps): 202 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Tolerance: ±3%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 30 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 22 nH
Current Rating (Amps): 202 mA