Продукція > AVX > HLC02270HTTR
HLC02270HTTR
HLC02270HTTR AVX
HiCurrentMLO-1366347.pdf
Виробник: AVX
Fixed Inductors 27nH 3%
на замовлення 3485 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 27NH 184MA 2.1 OHM SMD.
Інші пропозиції HLC02270HTTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLC02270HTTR HLC02270HTTR Виробник : KYOCERA AVX MLO%20High%20Current%20Inductors.pdf Description: FIXED IND 27NH 184MA 2.1 OHM SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності
HLC02270HTTR HLC02270HTTR Виробник : KYOCERA AVX HiCurrentMLO-3162747.pdf RF Inductors - SMD 27nH 3%