Продукція > AVX > HLC022R4BTTR
HLC022R4BTTR
HLC022R4BTTR AVX
HL-TightTolerance-959353.pdf
Виробник: AVX
Fixed Inductors 2.4nH
на замовлення 1855 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.4NH 549MA 200 MOHM.
Інші пропозиції HLC022R4BTTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLC022R4BTTR HLC022R4BTTR Виробник : AVX Corporation MLO%20High%20Current%20Inductors.pdf Description: FIXED IND 2.4NH 549MA 200 MOHM
товару немає в наявності