HLC02320HTTR
HLC02320HTTR KYOCERA AVX
MLO%20High%20Current%20Inductors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 32NH 175MA 2.2 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±3%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.2Ohm Max
Q @ Freq: 28 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 2GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 32 nH
Current Rating (Amps): 175 mA
на замовлення 2670 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - HLC02320HTTR - INDUCTOR, 32NH, 175mA, 2.2NH, 2GHZ, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.35mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 32nH, Bauart der Induktivität: Unshielded, Induktivitätstoleranz: 0, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [1005 Metric], DC-Widerstand, max.: 0, Bauform - Induktivität: 0402 [1005 Metric], Eigenresonanzfrequenz: 0, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Non-Magnetic, DC-Nennstrom: 175mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: 0, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 0, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLC02320HTTR HLC02320HTTR Виробник : KYOCERA AVX HiCurrentMLO-3162747.pdf RF Inductors - SMD 32nH 3%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
HLC02320HTTR HLC02320HTTR Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0007921784-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - HLC02320HTTR - INDUCTOR, 32NH, 175mA, 2.2NH, 2GHZ
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.35mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 32nH
Bauart der Induktivität: Unshielded
Induktivitätstoleranz: 0
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [1005 Metric]
DC-Widerstand, max.: 0
Bauform - Induktivität: 0402 [1005 Metric]
Eigenresonanzfrequenz: 0
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Non-Magnetic
DC-Nennstrom: 175mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: 0
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Мінімальне замовлення: 22
HLC02320HTTR HLC02320HTTR Виробник : KYOCERA AVX MLO%20High%20Current%20Inductors.pdf Description: FIXED IND 32NH 175MA 2.2 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±3%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 28 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 32 nH
Current Rating (Amps): 175 mA