HLC023R0BTTR
HLC023R0BTTR KYOCERA AVX
HiCurrentMLO-3162747.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 3.0nH
на замовлення 1980 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3NH 497MA 300 MOHM SMD.
Інші пропозиції HLC023R0BTTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLC023R0BTTR HLC023R0BTTR Виробник : AVX HiCurrentMLO-1366347.pdf Fixed Inductors 3.0nH
HLC023R0BTTR HLC023R0BTTR Виробник : AVX Corporation MLO%20High%20Current%20Inductors.pdf Description: FIXED IND 3NH 497MA 300 MOHM SMD