HLC026R8GTTR
HLC026R8GTTR KYOCERA AVX
MLO%20High%20Current%20Inductors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 6.8NH 343MA 600MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 600mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 7GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 6.8 nH
Current Rating (Amps): 343 mA
на замовлення 3475 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8NH 343MA 600MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 600mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 7GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Inductance: 6.8 nH, Current Rating (Amps): 343 mA.
Інші пропозиції HLC026R8GTTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLC026R8GTTR HLC026R8GTTR Виробник : KYOCERA AVX MLO%20High%20Current%20Inductors.pdf Description: FIXED IND 6.8NH 343MA 600MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 30 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 6.8 nH
Current Rating (Amps): 343 mA