Продукція > AVX > HLC028R2GTTR
HLC028R2GTTR
HLC028R2GTTR AVX
HiCurrentMLO-1366347.pdf
Виробник: AVX
Fixed Inductors 115mA 8.2nH 15% 0402
на замовлення 4384 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2NH 315MA 800 MOHM.
Інші пропозиції HLC028R2GTTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLC028R2GTTR HLC028R2GTTR Виробник : AVX Corporation MLO%20High%20Current%20Inductors.pdf Description: FIXED IND 8.2NH 315MA 800 MOHM
на замовлення 13 шт:
товару немає в наявності