Продукція > SAMTEC > HLCD-10-12.00-TR-TR-1
HLCD-10-12.00-TR-TR-1
HLCD-10-12.00-TR-TR-1 Samtec
hlcd-2326893.pdf
Виробник: Samtec
Rectangular Cable Assemblies High Speed Hermaphroditic Cable, 0.50mm Pitch
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSM SELF-MATE 20POS 12" HDR, Packaging: Bulk, Connector Type: Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic to Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic, Contact Finish: Gold, Color: Blue, Ribbon, Length: 1.00' (304.80mm), Shielding: Shielded, Number of Positions: 20, Number of Rows: 2, Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.010" (0.25mm), Pitch - Connector: 0.020" (0.50mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLCD-10-12.00-TR-TR-1 HLCD-10-12.00-TR-TR-1 Виробник : Samtec Inc. hlcd-xx-xx.xx-xxx-xxx-x-x-mkt.pdf Description: CBL ASSM SELF-MATE 20POS 12" HDR
Packaging: Bulk
Contact Finish: Gold
Color: Blue, Ribbon
Length: 1.00' (304.80mm)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 20
Number of Rows: 2
Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm)
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.010" (0.25mm)
Pitch - Connector: 0.020" (0.50mm)