Продукція > SAMTEC INC. > HLCD-10-40.00-TD-BD-2
HLCD-10-40.00-TD-BD-2 Samtec Inc.
HLCD-10-40.00-TD-BD-2
Виробник: Samtec Inc.
Description: HIGH SPEED HERMAPHRODITIC CABLE,
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.010" (0.25mm)
Pitch - Connector: 0.020" (0.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIGH SPEED HERMAPHRODITIC CABLE,, Packaging: Bulk, Connector Type: Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic to Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic, Contact Finish: Gold, Color: Blue, Ribbon, Shielding: Shielded, Number of Positions: 20, Number of Rows: 2, Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.010" (0.25mm), Pitch - Connector: 0.020" (0.50mm).