Продукція > SAMTEC INC. > HLCD-20-02.00-TH-TH-4
HLCD-20-02.00-TH-TH-4 Samtec Inc.
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.010" (0.25mm)
Pitch - Connector: 0.020" (0.50mm)
Написати відгук
Description: HIGH SPEED HERMAPHRODITIC CABLE,, Packaging: Bulk, Connector Type: Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic to Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic, Reversed, Contact Finish: Gold, Color: Blue, Ribbon, Shielding: Shielded, Number of Positions: 40, Number of Rows: 2, Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.010" (0.25mm), Pitch - Connector: 0.020" (0.50mm).