HLG-100H-20AB
HLG-100H-20AB Mean-Well USA, Inc.
hlg100hspec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC LED Power Supply 96W Single 5-Pin
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR SUPP, BATT & COND, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 7.72" L x 2.68" W x 1.53" H (196.0mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 20V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, EAC, KC, PSE, RCM, TUV, Ratings: IP65, Efficiency: 93%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4.8A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 95 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV.
Інші пропозиції HLG-100H-20AB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLG-100H-20AB Виробник : MEAN WELL USA Inc. HLG-100H-SPEC.PDF Description: PWR SUPP, BATT & COND
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 7.72" L x 2.68" W x 1.53" H (196.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 20V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, EAC, KC, PSE, RCM, TUV
Ratings: IP65
Efficiency: 93%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4.8A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 95 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
товару немає в наявності
HLG-100H-20AB HLG-100H-20AB Виробник : MEAN WELL HLG-100H-SPEC.PDF LED Power Supplies 96W 20V 4.8A Adjustable, Dimmable