HLG-100H-30
HLG-100H-30 MEAN WELL USA Inc.
HLG-100H-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 15-30V 3.2A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.72" L x 2.68" W x 1.53" H (196.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 15 ~ 30V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, PSE, RCM, TUV
Ratings: IP67
Efficiency: 93%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3.2A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 15 шт:
Написати відгук
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 15-30V 3.2A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.72" L x 2.68" W x 1.53" H (196.0mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 15 ~ 30V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, PSE, RCM, TUV, Ratings: IP67, Efficiency: 93%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3.2A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLG-100H-30 HLG-100H-30 Виробник : MEAN WELL HLG-100H-spec.pdf LED Power Supplies 96W 30V 3.2A 90-305VAC IP67 Rated
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
HLG-100H-30 HLG-100H-30 Виробник : Mean-Well USA, Inc. hlg100hspec.pdf AC/DC LED Power Supply 96W Single 5-Pin
на замовлення 92 шт:
Мінімальне замовлення: 3