HLG-100H-48AB
HLG-100H-48AB MEAN WELL USA Inc.
HLG-100H-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.72" L x 2.68" W x 1.53" H (196.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 48V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, KC, PSE, RCM, TUV
Ratings: IP65
Efficiency: 93%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.72" L x 2.68" W x 1.53" H (196.0mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 48V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, KC, PSE, RCM, TUV, Ratings: IP65, Efficiency: 93%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HLG-100H-48AB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLG-100H-48AB HLG-100H-48AB Виробник : Mean-Well USA, Inc. hlg100hspec.pdf AC/DC LED Power Supply 96W Single 5-Pin
товару немає в наявності
HLG-100H-48AB HLG-100H-48AB Виробник : MEAN WELL HLG-100H-spec.pdf LED Power Supplies 96W 48V 2A Adjustable, Dimmable