HLG-120H-30
HLG-120H-30 MEAN WELL
HLG-120H-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 120W 30V 4A 90-305VAC IP67 Rated
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції HLG-120H-30
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLG-120H-30 HLG-120H-30 Виробник : Mean-Well USA, Inc. hlg-120h-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 120W Single 5-Pin
товару немає в наявності
HLG-120H-30 HLG-120H-30 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HLG-120H-spec.pdf Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 15-30V 4A