Продукція > MEAN WELL > HLG-120H-C1050AB
HLG-120H-C1050AB
HLG-120H-C1050AB MEAN WELL
HLG-120H-C-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 155.4W 1050mA74-148V Io Adj, 3in1 Dim CC
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: I/P 90~305VAC O/P +74~148V1050MA, Packaging: Box, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.72" L x 2.68" W x 1.53" H (196.0mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 74 ~ 148V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, PSE, RCM, TUV, Ratings: IP65, Efficiency: 94%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 155 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLG-120H-C1050AB HLG-120H-C1050AB Виробник : MEAN WELL USA Inc. HLG-120H-C-spec.pdf Description: I/P 90~305VAC O/P +74~148V1050MA
Packaging: Box
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.72" L x 2.68" W x 1.53" H (196.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 74 ~ 148V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, PSE, RCM, TUV
Ratings: IP65
Efficiency: 94%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 155 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
HLG-120H-C1050AB Виробник : Mean-Well USA, Inc. hlg-120h-c-spec.pdf 150W Constant Current Mode LED Driver
на замовлення 6 шт:
Мінімальне замовлення: 3