HLG-120H-C500AB
HLG-120H-C500AB Mean-Well USA, Inc.
hlg120hcspec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC LED Power Supply 150W Single 7-Pin
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.72" L x 2.68" W x 1.53" H (196.0mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 150 ~ 300V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, PSE, RCM, TUV, Ratings: IP65, Efficiency: 94%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLG-120H-C500AB HLG-120H-C500AB Виробник : Mean-Well USA, Inc. hlg120hcspec.pdf AC/DC LED Power Supply 150W Single 7-Pin
товару немає в наявності
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.72" L x 2.68" W x 1.53" H (196.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 150 ~ 300V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, PSE, RCM, TUV
Ratings: IP65
Efficiency: 94%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV