HLG-150H-15
HLG-150H-15 MEAN WELL USA Inc.
HLG-150H-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 7.5-15V 10A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.03" L x 2.68" W x 1.53" H (204.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 7.5 ~ 15V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, PSE, RCM, TUV
Ratings: IP67
Efficiency: 92%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 7.5-15V 10A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.03" L x 2.68" W x 1.53" H (204.0mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 7.5 ~ 15V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, PSE, RCM, TUV, Ratings: IP67, Efficiency: 92%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLG-150H-15 HLG-150H-15 Виробник : MEAN WELL HLG-150H-spec.pdf LED Power Supplies 150W 15V 10A 90-305VAC IP67 Rated
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
HLG-150H-15 HLG-150H-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. hlg-150h-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC LED Power Supply 150W Single 5-Pin